Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir TES Başkanı Uğur’dan Emniyet Müdürüne Hoş Geldin Çiçeği

Nevşehir TES Başkanı Uğur’dan Emniyet Müdürüne Hoş Geldin Çiçeği

dsc_1476

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, kısa bir süre önce göreve başlayan Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi yönetim kurulu adına Nevşehir Emniyet Müdürü Artunay’a hoş geldin çiçeği takdim eden Mustafa Uğur, “İlde görev yapan bürokratlarını seven bir şehir olan, bölücü terör örgütü yapılanmasının yok denecek kadar az olduğu, ülkemizin gözbebeği olan güzel şehrimize Nevşehir’e hoş geldiniz. Daha önce görev yaptığınız şehirdeki teşkilat mensuplarımız ve dostlarımızın sizden övgüyle bahsettiğini belirterek Nevşehir’de de aynı güzel ortamı sağlamak için üzerimize düşen her görev için hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz” şeklinde konuştu.

Türk Eğitim-Sen’in nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirten Nevşehir İl Emniyet Müdürü Artunay, “Nevşehir’de uyuşturucu ve suça sürüklenen çocuklar olmak üzere bir çok konuda iyi projeler yürüteceğimizden emin olabilirsiniz. Emniyet teşkilatında terörcü olarak bilinen bir müdür olsam da sanatın, kültürün, folklorün içinde olan biriyim. Kültüre önem veren, kültürü yaşamayı ve yaşatmayı seven bir insanım. Nevşehir halkı evde oturup tv izleyen bir müdür değil, aksine aktif olmayı, çalışmayı, üretmeyi, sahada yani halkla iç içe olmayı prensip edinen, türkü dinlemeyi seven bir emniyet müdürü görecek” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ