Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir Semerkand Buhara İlim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nden Rektör Aktekin’e Ziyaret

Nevşehir Semerkand Buhara İlim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nden Rektör Aktekin’e Ziyaret

Nevşehir Semerkand Buhara İlim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdus Samet Aygün, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti.

Nevşehir Semerkand Buhara İlim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Abdus Samet Aygün beraberinde Başkan Yardımcıları Murat Güneş, Serhat Yolalaner ve Abdulkadir Kaçmaz ile birlikte NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i makamında ziyaret etti. Dernek Başkanı Abdus Samet Aygün, derneğin faaliyet alanları ve yürüttükleri çalışmalar hakkında Rektör Aktekin’e bilgi verdi.

Dernek Başkanı Abdus Samet Aygün ve yönetimine ziyaretlerin duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Rektör Aktekin, derneğin ilim ve yardımlaşma adına yürüttüğü faaliyetlerin kayda değer olduğunu ifade etti. Üniversite olarak toplum yararına faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşlarını önemsediklerini ve iş birliği içerisinde olduklarını da belirten Rektör Aktekin, ayrıca Dernek Başkanı ve yönetimine yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ