NEVŞEHİR POLİSİ UYUŞTURUCU TACİRLERİNİN AMAN VERMİYOR

NEVŞEHİR POLİSİ UYUŞTURUCU TACİRLERİNİN AMAN VERMİYOR

uyu

 

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda  5 kişi göz altına alınmış çeşitili uyuşturucu maddeler ele geçirildi

 

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından çevreyi rahatsız ettiği ihbarı üzerine durdurulan  50 BF …….. plaka sayılı araç ve içerisinde bulunan şahıslar üzerinde yapmış olduğu aramada; beyaz renkli kağıda sarılı vaziyette bulunan esrar maddesi ele geçirilmiş, iki şahıs hakkında “Uyuşturucu Madde Satın Almak, Bulundurmak ve Kullanmak”suçundan yasal işlem yapılmıştır.

Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından şüphe üzerine durdurulan 42 …….. plaka sayılı araç ve içerisinde bulunan şahıslar üzerinde yapmış olduğu aramada; beyaz renkli kağıda sarılı vaziyette bulunan esrar maddesi ele geçirilmiş, iki şahıs hakkında “Uyuşturucu Madde Satın Almak, Bulundurmak ve Kullanmak” suçundan yasal işlem yapılmıştır.
Emniyet Müdürlüğü  Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin 155 Polis İmdat Hattına gelen ihbar üzerine yapmış olduğu çalışmada;
        Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde bir şahsın evinde yapılan aramada 3,39 gram esrar maddesi ve pompalı tüfe ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında “Uyuşturucu Madde Satın Almak, Bulundurmak ve Kullanmak” suçundan yasal işlem yapılmıştır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ