Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR POLİSİ KARARLI UYUŞTURUCU SATICILARI BİTİNCEYE KADAR MÜCADELEYE DEVAM

NEVŞEHİR POLİSİ KARARLI UYUŞTURUCU SATICILARI BİTİNCEYE KADAR MÜCADELEYE DEVAM

Nevşehir  genelinde Uyuşturucu Madde Kullanan ve Ticaretini Yapan Şahısların Deşifresine Yönelik İstihbarat Şube Müdürlüğü destekleri ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yapmış olduğu çalışmada;

            İlimize uyuşturucu getiren 50 plakalı araçta Mahkeme kararına istinaden yapılan aramada Bir adet 10’lu tabletin 5 tanesi dolu 5 tane boş olan yeşil reçeteye tabi ilaçlar ve aracın  iki lastiği ortasında gizlenmiş dışardan ve aracın alt yanlarından bakıldığı zaman görünmeyecek şekilde zulalanmış halde 2 (iki) ayrı poşetlere sarılı vaziyette 63,92 gram Eroin ele geçirilmiş, talimat doğrultusunda  M.Ö. ve M.G. isimli şahıslar gözaltına alınmış 24.12.2020 günü mevcutlu olarak Derinkuyu Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiş adli işlemleri bitimi her iki şahısta Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma suçundan  Derinkuyu Sulh Ceza Mahkemesinin kararı ile  tutuklanmıştır.

            Yine İstihbarat Şube Müdürlüğü destekleri ile Risk Analizi çalışması kapsamında; ,33 gram Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş, konu ile ilgili N.B. isimli  bayan şahıs yakalanarak gözaltına alınmış hakkında uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçundan işlem başlatılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ