NEVŞEHİR İŞKUR VE MERKEZ İLÇE KOMUTANLIĞI’NDAN NTSO GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULUNA ZİYARET

NEVŞEHİR İŞKUR VE MERKEZ İLÇE KOMUTANLIĞI’NDAN NTSO GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULUNA ZİYARET

HALİL

Nevşehir İŞKUR İl Müdürü Arif Sıddık Barata, Merkez İlçe Komutanı Jandarma Yüzbaşı Adem Akgümüş ve iş adamı Halil Doğan’dan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Osman Vergiveren’e ziyaret.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen ziyarette Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Osman Vergiveren ve Genç Girişimciler İcra Komitesi Üyeleri Nurullah Avşar, Semih Aldatmaz, İbrahim Kurt, Mehmet Yıldız’da hazır bulundular. Nevşehir İŞKUR İl Müdürü Arif Sıddık Barata, Merkez İlçe Komutanı Jandarma Yüzbaşı Adem Akgümüş ve iş adamı Halil Doğan Genç Girişimciler Başkanı Osman Vergiveren’e görevlerinde başarılar dileyerek başkanlığı süresi boyunca kendisine ve genç girişimciler adına yapılacak olan her türlü faaliyette işbirliğine hazır olduklarını dile getirdiler.

Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Osman Vergiveren ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Genç Girişimciler Kurulu’nun görevleri ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Daha sonra Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası Genel Sekreteri İsmail Hakkı Aydoğan’ı makamında ziyaret eden heyet genel sekreter İ.Hakkı Aydoğan ile görüş alışverişinde bulundular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ