Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE TÜGVA İKİ PROTOKOLE BİRDEN İMZA ATTI

NEVŞEHİR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE TÜGVA İKİ PROTOKOLE BİRDEN İMZA ATTI

tugvaa

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) geri dönüşüm bilincinin kazandırılması, yeşil alanların çoğaltılması, doğa sevgisi ve doğayı koruma bilincinin geliştirilmesini hedef alarak “Altın Fidanlar” konulu proje ile ilimizdeki köy okullarını ziyaret ederek tohumlu kalem ve geri dönüşüme uygun defter dağıtacaktır.
İkinci protokol ise “Yaşam Boyu Öğrenme” projesi kapsamında gençlerimizin ilgi, alaka ve becerileri doğrultusunda açılacak kurslar için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzalanmıştır.
İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR açıklamasında “Gençliği hedef alan ve geleceğimizin mimarları için yapılan bütün proje ve çalışmalarda Türkiye Gençlik Vakfı’nın yanındayız. “ diye belirtti. Türkiye Gençlik Vakfı İl Temsilcisi Oğuzhan ALKAN ise açıklamasında “ TÜGVA olarak amacımız yürüttüğümüz proje kapsamında öncelikli olarak köy okullarında okuyan öğrencilerimize ulaşmak, projemizin dahilindeki tohumlu kalem ve defterlerin dağıtımını yaparak hem geri dönüşüme katkıda bulunmak hem de öğrencilerimizin kalplerine dokunmaktır. Yapacağımız diğer projelerde de öğrencilerimize faydalı olmak tek gayemizdir. Yapmış olduğumuz ve yapacağımız projelerde bize verdikleri desteklerden dolayı İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkürlerimizi sunuyoruz.” diye belirtti.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ