Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR HEYETİ, ANKARA’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

NEVŞEHİR HEYETİ, ANKARA’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU

NEVŞEHİR HEYETİ, ANKARA’DA BİR DİZİ ZİYARETLERDE BULUNDU (1)

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, beraberindeki heyet ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

İlk ziyaretlerini Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın İbrahim Er’e gerçekleştiren Nevşehir heyeti, akabinde Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu’na, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sayın Mithat Cansız’a, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan’a ve Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Başkanı Yinal Yağan’a ziyarette bulundular.

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın İbrahim Er’i ziyaretlerinde, Nevşehir’deki eğitim durumu hakkında bilgiler veren Vali Aktaş, bilgi alış verişinde bulundu ve kendilerini ve beraberindekileri kabullerinden dolayı da teşekkür etti.

Bakan Yardımcısı Sayın Er ise Nevşehir heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti.

Buradaki ziyaretlerinim ardından Milli Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu’na ziyarette bulundular.

Akabinde de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sayın Mithat Cansız’a ziyarette bulunan Vali İlhami Aktaş ve beraberindeki heyet, İlimiz hakkında kendilerine bilgiler vererek, istişarelerde bulundular.

Bakan Yardımcısı Sayın Cansız ise Nevşehir heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sayın Mithat Cansız’ın ziyaretlerinin ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Mehmet Cahit Turhan’ı ziyaret ettiler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ