Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim Kuruluna seçildi.

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim Kuruluna seçildi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim Kuruluna seçildi.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca başta olmak üzere yönetim kurulu üyeleri ile Başkanlar Konseyi üyesi Gazeteciler Cemiyeti Başkanlarının da hazır bulunduğu Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Genel Kurulu yapıldı.

Genel Kurulda Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim Kuruluna seçildi.

Düzce Belediyesi’nin sponsorluğunda ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğindeki Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Genel Kurulu’na, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte katıldı.

Anadolu medyasının içinde bulunduğu sıkıntılar ve çözüm önerileri de ele alındığı Genel Kurulda daha sonra Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim ve Denetim Kurulu üye seçimleri yapıldı.

Genel Kurulda,  Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim Kuruluna seçildi.

Türkiye Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Yılmaz Karaca,Bayram Ekici,Cafer Esendemir,Levent Altun,Erol Tayman,Derya Akbıyık,Kemal Önder Demirkollu,Mehmet Işık,Kemal Soylu ve Şahin Özer.

Yönetim Kurulu yedek üyelikleri de Okan Çalışkan,Avni Gelendost,Birkan Demirci,Seyfettin Ayakyay,Ferdi Uzun,Habibe Tilki Uzel,Bahar Kaymakçı Erdoğan,Ahmet Ün,Hakan Sezerer ve Doğan Bostancı’dan oluştu.

Vakfın denetim kurulu üyeliklerine de Şafak Erel,Hikmet Kurada ve Büyent Özyazıcı seçildi.

Denetim Kurulu yedek üyelikleri de internet sitemiz sahibi, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi ve Nevşehir DHA temsilcilcisi Ahmet Korkmazer, Davut Uyar ve Hakan Gökkaya’ dan oluştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ