Nevşehir Esnafı, Ülkücüleri bağrına basıyor

Nevşehir Esnafı, Ülkücüleri bağrına basıyor

OCAK ESNAF ZİYARETLERİ (4) (450 x 600)

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker ve beraberinde ki heyet, esnaf ziyaretine çıktı. Esnaflar ile tek tek görüşerek sorunlarını dinleyen Başkan Ali Türker, ziyaretlerin gününde Lale Caddesi ve Yeni Kayseri Caddesinde ki esnafları dolaştı.

Karşısında ülkü ocakları mensubu gençleri gören Nevşehirli esnaflar bir hayli sevindi. Nevşehir Ülkü Ocaklarının faaliyetlerini takdir ettiklerini belirten esnaflar, “Özellikle geçtiğimiz günlerde sokaklara barınak koyma, hayvanlara yem bırakma ve yerel esnafa destek faaliyetleri çok takdir ettik. Ülkü Ocakları sağolsun Nevşehir sorunları ile bire bir yakından ilgileniyor. Farklı siyasi görüşten insanlar dahi Ülkücülere ayrı bir sempati duyuyor. İnşallah bu asil duruşunuz hiç tükenmez.” dediler.

Ülkücü heyetin girdiği her dükkanda güler yüzlü bir şekilde karşılayan Nevşehir esnafına teşekkür eden Başkan Ali Türker ise, Nevşehir’de yerel esnafımız kalkınmamız için çok önemlidir. Sizlerden Allah razı olsun. Allah sizlerin eksikliğini göstermesin.” dedi.

“Ziyaretlerimiz sürecektir”

Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Başkan Ali Türker, “Nevşehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak esnaf ziyaretleri düzenliyoruz. Şehir merkezinde gücümüzün yettiği kadar esnafı gezerek onların sorunlarını dinleyeceğiz. Ziyaretimizin ilk gününde Lale Caddesi ve Yeni Kayseri Caddesinde ziyaretlerimiz oldu. Esnaflarımızı bizleri güler yüzlü bir şekilde karşıladı ve beraberinde samimi ortamlar doğdu. Bu bizleri çok mutlu etti. Bu ziyaretlerimiz Allah izin verirse uzun süre devam edecektir.” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ