NEVŞEHİR EMNİYETİ UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMIYOR

NEVŞEHİR EMNİYETİ UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMIYOR

narkoo

Nevşehir’de Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmada Üç kişi Tutuklandı toplam Altı kişiyede  Adli İşlem yapıldı.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, İl Merkezi ve Avanos, Ürgüp İlçelerinde son bir hafta içerisinde  Uyuşturucu ile Mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda;

Derinkuyu İlçemizde; İlimize Uyuşturucu getireceği yönünde yapılan istihbari çalışmada Derinkuyu Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda 12.07.2019 tarihinde saat 00.00 sıralarında şüpheli  38 plakalı araç ve içiresinde bulunan T.S., G.G. ve M.A. isimli şahısların araçlarında yapılan aramada 305,95 gr Eroin ele geçirilmiş, şahıslar gözaltına alınmış ve haklarında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma veya Sağlama suçundan Adli İşlem yapılmış sevk edildikleri Mahkemece her üç şahısta TUTUKLANARAK Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmişler.

Yine saat 01.10. sıralarında Uyuşturucu Madde Kullanan ve Ticaretini Yapan Şahısların deşifresine yönelik Yol Kontrol ve Denetleme Noktasında Derinkuyu Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda 50 plakalı araçta yapılan aramada ise; 48,62 gr Kubar Esrar ele geçirilmiş şüpheli Y.Ç. ve R.A. isimli şahıslar hakkında  Uyuşturucu Madde Bulundurma ve Kullanma suçundan işlem yapılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ