NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİNDE TOPLU AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI

NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİNDE TOPLU AÇILIŞ TÖRENİ YAPILDI

NEVŞEHİR DEVLET HASTANESİNDE YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ AÇILIŞI (600 x 400)

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Devlet Hastanesi’nde hizmete kazandırılan Yoğun Bakım Ünitesi, Nükleer Tıp Merkezi ile 9. Ameliyathane Salonu’nun açılışına ve Hastanede Çalışan Hizmet Alımı Personellerinin Kadroya Geçişleriyle ilgili düzenlenen programa katıldı.

Devlet Hastanesi’nde düzenlenen toplu açılış törenine; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir AK Parti Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk, Belediye Başkanı Hasan Ünver, Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, HAK-İŞ Konfederasyonu Nevşehir İl Başkanı Fatih Mutlu ve kurum amirleri katıldı.

Devlet Hastanesi Konferans Salonu’nda düzenlenen programda İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, hizmete kazandırılan üniteleri anlatan tanıtım sunusu gerçekleştirdi. Açılış konuşmalarının ardından hastanede yeni iş başı yapan personeller, günün anısına Vali Aktaş’a çiçek buketi takdim ettiler. Vali Aktaş ise yeni iş başı yapan personellere hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulundu.

Programın devamında Vali İlhami Aktaş ve Protokol üyeleri Yoğun Bakım Üniteleri ile Nükleer Tıp Merkezi ve 9. Ameliyathane Salonu’nun açılışını gerçekleştirdi.

Açılışların ardından Vali Aktaş ve beraberindekilerle yoğun bakım ünitelerini gezerek, hastane personellerinden çalışmalarla ilgi bilgi aldı.

Yoğun bakım ünitelerinin sağlıklara vesile olması temennisinde bulunan Vali Aktaş, hayırlı uğurlu olsun dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ