Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

NEVŞEHİR CHP HEYETİNDEN BAŞKAN PARMAKSIZ’A ZİYARET

NEVŞEHİR CHP HEYETİNDEN BAŞKAN PARMAKSIZ’A ZİYARET

CHP ZİYARET

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Nevşehir CHP İl Başkanı Kamil Gülmez ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette NTSO Başkan Yardımcısı Cengiz Yıldız, Yönetim Kurulu üyesi Yüksel Babaoğlu ve Meclis üyeleri Bülent Yücel ile Cavit Dirikoç‘ta hazır bulundu.

CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, NTSO Başkanı Parmaksız’a yapmış olduğu çalışmalar ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde demokratik bir şekilde seçim çalışması yapacaklarını kaydeden Bakıroğlu; hepimizin amacı Nevşehir’e ve Nevşehirli hemşehrilerimize hizmet etmek. Bu bir bayrak yarışıdır” dedi.

CHP’li heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Parmaksız; “Nevşehirli hemşehrilerimiz her zaman hizmetlerin en güzeline layıktır. 31 Mart akşamı sandıklar açıldığı zaman herkes halkımızın iradesine saygı gösterecektir. Hepimizin amacı şüphesiz ilimize hizmet etmek. Bu konuda yola çıkan tüm adaylarımızı tebrik ediyorum.” Dedi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ