NEVŞEHİR BELEDİYESİ MÜZİK EĞİTİMLERİ İÇİN BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

NEVŞEHİR BELEDİYESİ MÜZİK EĞİTİMLERİ İÇİN BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

başvuru afişi

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 2017-2018 eğitim ve öğretim dönemine yönelik olarak düzenlenen müzik enstrümanları eğitimleri için kayıt işlemleri devam ediyor.

Sosyal belediyecilik alanında etkin hizmetler ortaya koyan Nevşehir Belediyesi, kültür ve sanat alanında birbiri ardına gerçekleştirdiği bir dizi aktivitelerle bu alanda da ciddi çalışmalar yapmayı sürdürüyor.

Türkiye’nin örnek kültür ve sanat merkezlerinden birine sahip Nevşehir’de, kültür ve sanat gelişmişliği daha üst düzeye taşıma kararlılığını içerisinde Bağlama, Ney, Keman, Kanun ve Gitar-Müziksel İşitme ve Nota kursunun yanı sıra halk oyunları eğitimlerine Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi ev sahipliği yapıyor.

Türk Halk Müziği Korosu çalışmalarının da aynı şekilde gerçekleştirileceği Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde ayrıca Nevşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu’nda Korist olmak isteyenler, Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’ne başvuruda bulunabilecekler.

2017-2018 eğitim döneminde 8 ve üst yaş grubu her vatandaşın başvuruda bulunabileceği müzik enstrümanları eğitimlerine başvuru yapmak isteyenler, Sümer Mahallesi Millet Caddesi üzerindeki Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’ne şahsen başvuruda bulunabileceği gibi, internet üzerinden de https://goo.gl/forms/rvJtgIo048R2yud32 adresi üzerinden başvuru yapabilecekler.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki eğitimler bu ay içerisinde başlayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ