Nevşehir Belediye Başkanı Ünver: “Berat Kandili, Tüm İnananlar İçin Hayırlara Vesile Olsun”

Nevşehir Belediye Başkanı Ünver: “Berat Kandili, Tüm İnananlar İçin Hayırlara Vesile Olsun”

hasan aga 2

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,  inananlar için Ramazan ayının müjdeleyicisi olarak da bilinen Berat Kandili’nin, tüm inananlar için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,  10 Mayıs 2017 Çarşamba gününü 11 Mayıs 2017 Perşembe gününe bağlayan gece idrak edilecek Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Allah inancını taşıyan dünyadaki tüm inananlar için 11 ayın Sultanı Ramazan ayının müjdeleyicisi olarak da bilinen Berat Kandilinin, ülkemize ve tüm İslam coğrafyasına hayırlar getirmesi temennisinde bulunan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver mesajında şunları kaydetti:  “ Rahmet, bereket, feyz, mağfiret gibi tüm mükemmel değerleri içerisinde barındıran 11 ayın Sultanı Ramazan Ayı’nın bir bakıma müjdeleyicisi olarak da değerlendirilen Berat Kandil gecesi, inşallah tüm inananların yüce Rabbimizin katında, beratlarını alacakları bir gece olur. Kulların yalvarış ve yakarışlarını yüce Rabbimize sunacakları ve O’nun sonsuz olan affından, merhamet ve iyiliğinden bol bol yararlanacağı,  umut, huzur ve müjde gecesi olan Berat Kandili, inşallah tüm inanan kardeşlerimiz ve İslam coğrafyası için hayırlara vesile olur. Bu vesile ile başta değerli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm inanan kardeşlerimizin Berat Kandilini en içten duygularla tebrik ediyorum.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ