Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

MÜŞRİKLERİN EKONOMİK AMBARGOSUNU BOZALIM…

MÜŞRİKLERİN EKONOMİK AMBARGOSUNU BOZALIM…

kemal-çelik-225x300

 

Kemal ÇELİK

 

 

Ülkemiz üzerinde oyunlar bitmek bilmeden her  türlüsüyle devam ediyor.

 15 Temmuz Darbe Girişimi ile bu güçlü devlete diz çöktüremeyenler şimdi de  Ekonomik Darbe girişiminde bulundular. Bu Haçlı Zihniyet hiç durmayacak; hep bize saldıracak. Hâşim ve Muttalib Oğullarına dün olduğu gibi uygulanan  İçtimaî ve İktisadî Ambargo Uygulamaları bugün de hayata geçirilmiş, Türkiye  sindirilimek istenmiştir.  O zamanki amborgoda Hâşim ve Muttalib Oğullarının Müslüman olan ve olmayanlarının tümünün Şı’b’da toplandıklarını ve Peygamberimiz (a.s.)ı korumaya azmettiklerini görünce, Kureyş müşrikleriyle Kinane’ler, Mekke’nin yukarı tarafında, kabirler yanındaki  “Kinane oğullarının Hayf’ı” diye anılan Muhassab’da toplandılar.

 

Hâşim oğulları ile Muttalib oğullarına karşı:

 

1- Öldürmek için Peygamberimiz (a.s.) kendilerine teslim edilinceye kadar, Haşim oğullarından gelecek barış dileği asla kabul edilmeyecek.

2- Kendilerine acınmayacak.

3- Onlara kız verilmeyecek, onlardan kız alınmayacak.

4- Onlara bi rşey satılmayacak.

5- Onlardan bir şey satın alınmayacak.

6- Onlarla oturulmayacak, görüşülmeyecek, konuşulmayacak.

 

Onların evlerine girilmemek üzere, küfür üzerinde  aralarında andlaştılar. Kararlaştırıp  üzerinde andlaştıklan bu maddeleri bir sahifeye yazdılar. Sahifenin üzerine üç mühür bastılar.

 

Verdikleri sözlerinde durmalarını sağlamak için de onu Kabe’nin içine astılar.

Peygamber efendimiz zamanında adları Kureyş Müşrikleri, Kinaneler, adı altındakilerin şimdiki adları  AB. ABD, PKK, Birleşmiş Milletler, Siyonistler ve İçerdeki İslam düşmanı Müşrikler, hep birlikte  Müslümanların son kalesi Türkiye’ye diz çöktürmek için olanca güçleriyle saldırıyorlar.

 

Cumhurbaşkan ERDOĞAN, Birleşmiş Milletler toplantısında boş yere bütün dünyaya haykırmıyor. Dünya 5’ten büyüktür diye.

 

Müslüman Devletlere saldırılar, uygulanan ambargolar  bu 5 ülkenin iki dudağı arasında.  Binlerce insan ölmüş dünyanın umurundamı, Arakan’da Müslümanlar canlı canlı yakılırken tepki mi var? Yok. Hiç Önemli değil. Ölen Müslüman, önemli olan bu Siyonistlerin kasasına paralar girsin, hiç önemli değil. Önemli olan Müslüman coğrafyası her zaman kaosta kalsın,  yer altı zenginlikleri bizim olsun.

 

Türkiye 53 yıldır AB kapısında bekletilerek ekonomik ambargo uygulaması zaten hayatta.

 

Rahmetli ERBAKAN Hoca, 2009 yılında  yaptığı konuşmada:

 

Siyonizm’in üç kağıt oynadığını:  «Yeşil bir kağıt basıyor. Doları dünya parası yapmış. Bütün insanlığa kağıt veriyor, değerlerin hepsini satın alıyor. Gelip bu sefer de: Sen bana yeşil kağıdı ver, ben sana sarı kağıt vereyim diyor. Buna da tahvil diyor. Bu paraları ülkelerin merkez bankaları kullanıyor.

 

Bu sefer de gelip merkez bankalarına rezerv karşılığı beyaz kağıt veriyor. Örneğin: Türkiye’nin 60 milyar dolar rezervi var. Bu para nerde duruyor? Rockfeller’in kasasında bekliyor. Böylece bize kağıt veriyor, parayı kendisi kullanıyor.  Her yıl bütün dünya Siyonizm’e 37,5 trilyon dolar para ödüyor.

 

Dünya ekonomisi onların elindedir. İstediği şekilde devletleri yönetiyor, çekip çeviriyor. Dünya insanlığı ne zaman uyanır, kendine gelirse, bu insanlık düşmanını tanıdığı gün selamete çıkacaktır. Vesselam 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ