Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

MİLLETVEKİLİ MUSTAFA AÇIKGÖZ’ÜN BABASI EMEKLİ ÖĞRETMEN VEHBİ AÇIKGÖZ İÇİN TAZİYE MESAJLARI

MİLLETVEKİLİ MUSTAFA AÇIKGÖZ’ÜN BABASI EMEKLİ ÖĞRETMEN VEHBİ AÇIKGÖZ İÇİN TAZİYE MESAJLARI

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı üyesi: Mustafa Açıkgöz’ün Babası Vehbi Açıkgöz’ün  vefatı Dolayısıyla  Yayınlanan Taziye mesajları

BELEDİYE BAŞKANI SAVRAN’DAN VEHBİ AÇIKGÖZ İÇİN TAZİYE MESAJI

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün vefat eden babası Vehbi Açıkgöz için taziye mesajı yayımladı.

Başkan Savran mesajında; “AK Parti Nevşehir Milletvekilimiz, TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz’ün kıymetli babası Vehbi Açıkgöz vefat etmiştir. Rahmeti Rahmana kavuşan Vehbi amcamıza Allah’tan rahmet dilerken, sayın vekilimize, yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’den Açıkgöz Ailesine Taziye Mesajı

Nevşehir Milletvekili Sayın Mustafa Açıkgöz’ün muhterem babası emekli öğretmen Vehbi Açıkgöz’ün vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım.

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabrı cemil dilerim

 

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Vehbi Açıkgöz için taziye mesajı yayımladı

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün babası Vehbi Açıkgöz’ün vefatı nedeniyle bir taziye mesajı yayımladı.

Başkan Aktürk mesajında “Ak parti Nevşehir Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz’ün muhterem babası Emekli Öğretmen Vehbi Açıkgöz’ün vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim.

Merhuma Allah’tan rahmet, Vekilimize, Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.” Dedi.

 

Nevşehir Belediyespor Teknik heyetinden Başsağlığı mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz’ün babası Vehbi Açıkgöz’ün hayatını kaybetmesi sebebi ile Nevşehir Belediyespor Teknik heyeti adına Teknik direktör Yusuf Tokuş Başsağlığı Mesajı Yayımladı.

Nevşehir Belediyespsor Kulübü Teknik direktör Yusuf Tokuş mesajında şu ifadelere yer verdi

“AK Parti Nevşehir Milletvekili, Mustafa Açıkgöz’ün babası Vehbi Açıkgöz’ün vefat ettiğini büyük bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Hayatını kaybeden Merhum Vehbi Açıkgöz’e Allah’tan Rahmet, Başta AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz olmak üzere tüm kederli ailesine ve sevenlerine Başsağlığı dileriz.”

 

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN TAZİYE MESAJI

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz’ün babası emekli öğretmen Vehbi Açıkgöz’ün vefatına ilişkin bir taziye mesajı yayımladı.

Başkan Parmaksız, “Nevşehir Milletvekili Açıkgöz’ün babası emekli öğretmen Vehbi Açıkgöz’ün vefatını çok derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım, mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Sayın Açıkgöz’ün ve ailesinin başı sağ olsun.” Dedi.

Nevşehir Belediyespor takım kaptanı Behiç’ten Başsağlığı mesajı

Nevşehir Belediyespsor Kulübü takım kaptanı Onur Behiç Özalgan AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz’ün babası Vehbi Açıkgöz’ün hayatını kaybetmesi sebebi ile Nevşehir Belediyespor futbolcuları adına Başsağlığı Mesajı Yayımladı.

Nevşehir Belediyespsor takım kaptanı Onur Behiç Özalgan “AK Parti Nevşehir Milletvekili, Mustafa Açıkgöz’ün babası Vehbi Açıkgöz’ün vefat ettiğini büyük bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Hayatını kaybeden Merhum Vehbi Açıkgöz’e Allah’tan Rahmet, Başta AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz olmak üzere tüm kederli ailesine ve sevenlerine Başsağlığı dileriz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ