MHP AVANOS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA KENAN SARITAŞ ; HER ŞEY AVANOS İÇİN

MHP AVANOS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA KENAN SARITAŞ ; HER ŞEY AVANOS İÇİN

MUSTAFA SARITAŞ

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Milliyetci Hareket Partisi  Avanos Belediye Başkan Adayı Mustafa Kenan SARITAŞ ; Avanos sevdam, Avanos’a olan bağlılığım, Halka hizmet Hakka hizmet etmek düşüncesiyle çıktığım bu kutlu yolda Bütün Hemşehrilerimizn Desteğini Bekliyorum Dedi.

SARITAŞ Yaptığı açıklamada;

Kıymetli Hemşerilerim,
31 Mart 2019 yerel seçimlere çok az bir süre kaldı. Seçimlerin Vatanımıza Milletimize ve Avanos’umuza hayırlara vesile olması Yüce Allah’tan niyaz ederim. Avanos sevdam, Avanos’a olan bağlılığım, Halka hizmet Hakka hizmet etmek düşüncesiyle çıktığım bu kutlu yolda başta siz değerli hemşerilerime, aileme, çalışma arkadaşlarıma ve mensubu olduğum teşkilatıma sonsuz teşekkürler ederim.
Ben ve ekibim sizlerin takdiri ile inşallah 31 Mart akşamı belediye başkanı olduğumda sadece görevim Avanos’a Avanosluya hizmet etmek olacaktır. Tek gayemiz şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile projelerimizi siz değerli hemşerilerimin hizmetine sunmak olacaktır.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sözünde de belirttiği gibi ‘’ Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur.’’ Bizlerde elbirliği ile Turizmde, Kültürde, Sanatta, Sağlıkta, Sporda, Ticarette, Sanayide, Tarımda, Teknolojide, İstihdamda Avanos’u en üst seviyelere taşımak en büyük hedefimizdir. Projelerimizi hazırlarken, düşüncemiz ve amacımız halkımızın ve İlçemizin temel ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur. Tek gayemiz Avanos’un yaşam standardını yükseltmektir.
Avanos’umuza bugüne kadar hizmet etmiş, emeği geçmiş belediye başkanlarımıza ve belediye meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
Muhterem hemşerilerim malumunuz üzere yaptığımız etkinliklerde, toplantılarda, seçim gezilerinde ve seçim irtibat büromuzda bizleri yalnız bırakmadınız ve Desteklerinizi ve güzel dileklerinizi bizlere gösterdiniz. Ben ve ekibim sizlere minnettarız. Sizleri gönül dolusu muhabbetle selamlıyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ