Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi ev sahipliğinde Kastamonu’da gerçekleştirilecek.

Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi ev sahipliğinde Kastamonu’da gerçekleştirilecek.

Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi, Türkiye’de turizm ve ilişkili olduğu bilim dalı ve alanlarında lisansüstü çalışma yapan öğrencilerin akademik gelişmelerine katkıda bulunmak, aralarındaki iletişim/etkileşimi geliştirmek ve turizmin disiplinlerarası bir yaklaşımla incelenmesinin yaygınlaşmasına destek olmak amacıyla düzenlenmektedir. Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi’nin 10’uncusu, 02 – 05 Haziran 2022 tarihlerinde Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi ev sahipliğinde Kastamonu’da gerçekleştirilecektir.

10. Lisansüstü Turizm Öğrencileri Araştırma Kongresi’ne turizmin idari, ekonomik, coğrafi, sosyolojik, psikolojik, çevresel, siyasal, dini, hukuki, rekreasyonel ve mimari boyutlarının yanı sıra sağlık, gıda mühendisliği, eğitim, antropoloji, beslenme, peyzaj mimarlığı, iletişim, planlama ve diğer akademik çalışma dallarının kapsamına giren ve turizmi de ilgilendiren konularda hazırlanmış tez çalışmaları ve araştırmalar gönderilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ