KURBAN DERİLERİNİZ NEVŞEHİR ÜLKÜ OCAĞINA

KURBAN DERİLERİNİZ NEVŞEHİR ÜLKÜ OCAĞINA

DERİ TOPLAMA GÖRSELİ

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı, her yıl olduğu gibi, bu yıl da Nevşehirlinin kurban derilerine ihtiyaç sahibi öğrenciler için talip olacak.

Kurban Bayramına 2 haftadan az bir süre kaldı. Bayramda, Ülkü Ocakları İl Başkanlığı yoğun bir mesai yaparak kurban derilerini ihtiyaç sahibi öğrenciler için toplayacak. İhtiyaç sahibi öğrencilerin eğitimlerine destek amacıyla böyle bir çalışmaya imza attıklarını ifade eden ocak Başkanı Ali Türker, toplanan deriler ile onlarca öğrencinin burs ihtiyacının karşılanacağını ifade etti.

Bu yıl rekor bir deri bağışı beklediklerinin altını çizen Başkan Türker, Kurban Bayramında Nevşehir İl merkezi, ilçe ve köylerinde kurbanlarını kesen vatandaşların kurban derilerine “her deri 1 öğrenci diyerek” talip olduklarını söyledi.

Başkan Türker açıklamasının devamında; “Ocağımızda gençlerimiz çok iyi şartlarda yetişip, eğitim görmeleri için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Nevşehir halkı, gençlerimize kol kanat germemiz için bizlere sonsuz destek veriyor ve güveniyor. Gençliğimizin daha iyi şartlarda eğitim görmesi ve ihtiyaç sahibi öğrenciler ocağımızın yardımları ile eğitimini tamamlaması için her kurban bayramında olduğu gibi bu kurban bayramında da deri toplama faaliyetimiz olacaktır. Nevşehir halkından ricam, derileriniz ocağımıza bağışlamalarıdır. Her bağış 1 öğrenci demektir, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına kucak açabilmek adına, hayırseverlerimizi bu hayra davet ediyoruz.” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ