KÜLTÜR VE TURİZM BAKANIMIZ KAPADOKYA’DA

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANIMIZ KAPADOKYA’DA

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANIMIZ KAPADOKYA’DA

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İlimizde bir dizi program ve incelemelere katılmak üzere Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na geldi.

Vali İlhami Aktaş; “Bakan  Mehmet Nuri Ersoy’a Nevşehir’de kendilerini görmekten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, İlimize hoşgeldiniz” dedi.

Vali Aktaş ve protokolle beraber Havalimanı dinlenme salonunda bir süre sohbet eden Bakan  Ersoy, Kapadokya Havalimanı hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Daha sonra Bakan  Mehmet Nuri Ersoy, Vali Aktaş ve protokol üyeleri ile birlikte İlimizde düzenlenecek program ve incelemelere katılmak üzere Havalimanından ayrıldı.

Kültür ve Turizm Bakanı  Mehmet Nuri Ersoy’u Kapadokya Havalimanında; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Nevşehir Belediye Başkan Vekili Ersan Erkut, Gülşehir Kaymakam Vekili Ahmet Kavanoz, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Vedat Kültür, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk ve Kapadokya Havalimanı Müdürü Serdar Yılmaz tarafından karşılandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ