Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Kaymakam ÖNER 10 Nisan Polis Haftası Mesajı Yayınladı

Kaymakam ÖNER 10 Nisan Polis Haftası Mesajı Yayınladı

Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER  10 Nisan Polis Haftası Dolayısıyla Kutlama  Mesajı Yayınladı.

Kaymakam ÖNER Mesajında;

Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatının 176. yılı kutlu olsun.

Devletimizin en önemli vazifelerinden biri de vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamasını temin etmektir. Kanunlarla sınırlı ve yetkisini yine kanunlardan alarak görev yapan bu güzide teşkilatımız, insan hak ve özgürlüklerine gösterilen hassasiyet ile güvenlik ve özgürlük dengesini sağlama konusunda ciddi bir vazife ifa etmektedir.

Denetime açık, şeffaf ve hesap verebilirlik gibi çağımızın gerektirdiği niteliklere sahip olan polis teşkilatımız halkımızın kaliteli hizmet beklentilerine de cevap vermektedir. Covid-19 salgını nedeniyle ülkemizin de içerisinde bulunduğu bu zor günlerde salgınla sadece ilgili kurumlar değil polis teşkilatımız ve güvenlik güçlerimiz de büyük bir sorumluluk örneği göstererek sahada gece-gündüz çalışmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Görevi başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ