Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Kapadokya Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tüm branşlarda hizmet vermeye başladı

Kapadokya Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi   tüm branşlarda hizmet vermeye başladı

Nevşehir ve çevresine modern sağlık hizmeti sunan Ürgüp’teki ilk özel sağlık kompleksi Kapadokya Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, açılışından kısa bir süre geçmesine rağmen hizmet yelpazesini genişleterek tüm branşlarda hizmet vermeye başladı.  

Kapadokya Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Periodontoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Serdar Sütcü, son olarak Pedodonti, Ortodonti, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi ile Periodontoloji gibi alanlarda kadrolarını güçlendirdiklerini belirterek, “Güncel ve bilimsel yaklaşımları ön planda tutacak şekilde pandeminin gerektirdiği şartlara ve geleceğin nitelikli sağlık hizmeti sunumuna uygun olarak yapılandırılmış merkezimiz, tüm bölge yaşayanlarının ağız ve diş sağlığı standartlarını en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir. Merkezimizde ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında uzman akademik kadro tarafından modern ve son teknoloji ekipmanlar ile hizmet sunulmaktadır.” dedi.  

Tüm branşlarda güvenilir hizmet 

Kapadokya Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bünyesinde, çene eklemi rahatsızlıkları tedavisinden çocuklarda diş tedavisi, dental implantlar, diş eti hastalıkları tedavisi ve cerrahisi, diş sıkma tedavisi, gömülü diş operasyonları, telsiz ortodontik tedavi, uyku apnesi tedavisi ve zirkonyum uygulamalara kadar birçok hizmet sunulmakta olduğunu ifade eden Dr. Sütcü, “Merkezde hastalar, pandeminin gerektirdiği hijyen ve mesafe koşullarının sağlandığı bir ortamda tanı ve tedavi hizmeti almaktadırlar. Büyükşehirlere gitmeye gerek kalmadan, tüm hastalar gönül rahatlığıyla merkezimize gelebilirler.” diye konuştu. 

Kapadokya Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında detaylı bilgi ve randevu için: 0533 294 49 50 / 0384 341 23 50  

www.kapadokyadent.com/ 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ