İlçe Milli Eğitim Müdürleri Ürgüp’te Toplandı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Ürgüp’te Toplandı

mudur (573 x 324)Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR başkanlığında  İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla Ürgüp ilçesinde değerlendirme toplantısı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü  Murat DEMİR mesaiye Ürgüp ilçesinde Ürgüp 15 Temmuz İlkokulu ve Ürgüp şehit Polis Fevzi Başaran Ortaokulu’nu ziyaret ederek başladı.

Okul müdürlerinden okuldaki eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler alan  DEMİR , öğretmenler ve öğrenciler ile sohbet etti.

Ürgüp’teki okul ziyaretlerinden sonra İl Milli Eğitim Müdürü  Murat DEMİR başkanlığında ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla Ürgüp ilçesinde değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda konuşan  DEMİR “Yarınlarımızın teminatı olan öğrencilerimizin bilimsel, ahlaki ve manevi yönden gelişimlerine katkı sağlayacak her türlü çalışmayı gerçekleştirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu bağlamda bir ekip ruhuyla çalışıp ve zikredilen amaca ulaşmak adına her türlü fedakârlığı yapmamız gerekir” diyerek her ay düzenli olarak bir ilçede yapılmaya çalışılan değerlendirme toplantılarının öneminden bahsetti. Değerlendirme toplantısında il merkezi ve ilçelerimizdeki  eğitim-öğretim faaliyetleri, inşaat, onarım, donatım faaliyetleri ,  karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri ve projeler ele alındı.

İl Milli Eğitim Müdürü  Murat DEMİR , ”İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman okullarımızın fiziki şartlarını imkânlarımız el verdiği ölçüde iyileştirme gayreti içerisindeyiz. Hep birlikte çalışarak okullarımızın fiziki şartlarını yükseltip verdiğimiz eğitimin kalitesini artırmak için hız kesmeden çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Öğrencilerimizin akademik başarılarını artırmada karşılaştığımız sorunlar ve bu sorunların çözümlerine yönelik alınması gerekli tedbirler konusunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her türlü desteği sağlamak için çalışmaktayız” dedi ve öğrenci ve velilerin bu yıl ilk defa uygulanacak olan lise ve üniversiteye giriş sınavları hakkında iyi bir şekilde bilgilendirilmeleri ve okullarda gerekli çalışmaların yapılarak öğrencilerimizin akademik başarılarının artırılması gerektiğini vurguladı.

Toplantı sonunda İl Milli Eğitim Müdürü  Murat DEMİR yaptıkları çalışmalardan dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürlerine teşekkür etti.

06-12-2017

 

06-12-2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ