HÜSEYİN ÖDEMİŞ MHP GÜLŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

HÜSEYİN ÖDEMİŞ MHP GÜLŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

HÜSEYİN ÖDEMİŞ

31 MART 2019 yerel seçimleri yaklaşırken aday adaylığı başvuruları da hız kazanmış durumda Nevşehir’in güzide ilçelerinden biri olan Gülşehir belediye başkan a.adaylığı için bir başvuruda Hüseyin ÖDEMİŞ’DEN geldi.

   Ülkücülerin abisi olan ve iş adamı kimliği ile öne çıkan Hüseyin Ödemiş üyesi olduğu Milliyetçi hareket partisinden Gülşehir için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Başvurusunu Milliyetçi Hareket Partisinin Gülşehir ilçe başkanlığında, kalabalık eşliğinde yapan Hüseyin ÖDEMİŞ, başvurusundan sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi. “ mensubu bulunduğum partimden Gülşehir belediye başkanlığı için a.adaylığı başvurusunu gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Partimin siyasi çizgisinden ayrılmadan önce yaşadığım yer olan Gülşehir’imize, sonra da ülkeme hizmet etmek için bu kutlu yola çıkmış bulunmaktayım. Görev verildiği takdirde partimin bayrağını her zamankinden ileri bir seviyeye taşımak için canla başla çalışacağım, Gülşehir’imizi Anadolu’nun parlayan yıldızı yapmak ve hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak için yola çıktık. Müracaat edecek diğer aday adaylarına başarılar diliyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. MUSTAFA ÇOKGÜRBÜZ diyor ki:

  ıllarca Köyümüze her geldiğimizde Gülşehir’den geçerken,

  “Aman esnaf Avanos’a Ürgüp’e ve Göreme’ye gezmeye gittiğimizi hissetmesin, hissederse onlara karşı mahcup oluruz”

  Duygularına kapılarak neredeyse yüzümüzü kapatarak diğer ilçelere turizm amaçlı gezmelere giderdik.

  İnşallah Gülşehirimizin bu makus talihi Başkanımız sayın Hüseyin ÖDEMİŞ sayesinde hak ettiği değere kavuşacaktır.

  Ayrıca da,

  Başkanımız sayın Hüseyin ÖDEMİŞ’in,
  Coğrafi,Tarihi ve Ulaşım açısından olağanüstü bir konumda bulunan Gülşehirimizi mükemmel bir görsel Show’a dönüştüreceğine inancımız sonsuzdur.

 2. MUSTAFA ÇOKGÜRBÜZ diyor ki:

  Sayın abim köylüm, MHP ‘nin yılmaz gönül eri Hüseyin Ödemiş beyefendinin Gülşehir Belediye başkan adaylığı önce kendisine, daha sonra Gülşehrimize ve tüm MHP gönüldaşlarına hayırlı uğurlu olsun. Sayın Hüseyin Ödemiş abim ile Gülşehirimiz kapadokyanın parlayan yıldızı olacağına canı gönülden inanıyorum. Hüseyin Ödemiş’in köyüne ve Nevşehir’e yaptığı hizmetler inkar edilemez. Nevşehir Üniversitesinin temelinin atılmasın da büyük emeği olduğu bilinmektedir. Memleketi için her daim çalışan böyle bir değerin hakettiği makama geldiğin de büyük işler yapacağı da bir gerçektir. Yolun açık olsun sayın abim.

BİR YORUM YAZ