Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Fatma Teyzeden Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğüne Teşekkür

Fatma Teyzeden Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğüne Teşekkür

Göreme Kasabasında Fatma KÖSE’ye ait evde meydana gelen dolandırıcılık olayında 66 yaşındaki teyzemizi dolandıran şüpheliler Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğümüz İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince ortaklaşa yapılan çalışmada yakalanarak bir şahıs tutuklanmış 255 bin TL. de Fatma Köse’ye teslim edilmişti.

Fatma KÖSE’nin oğlu Mustafa KÖSE tarafından CİMER Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine;

 “30.06.2021 Tarihinde Nevşehir Göreme Kasabasında annem Fatma Köse ye ait evde gerçekleşen telefonla dolandırıcılık olayında anneme ait yaklaşık 245 Bin tl değerinde ziynet eşyası ve para evden annemi tehdit etmek suretiyle alınmıştır, saat 16 da eve geldiğimde 155 ihbar hattını aradım olayla ilgili güvenlik güçlerimizin anında ve koordineli çalışması sonucu bir buçuk saat geçemeden şahıslar çok şükür yakalandı. Başta Jandarma Yüzbaşımız, karakol komutanı olmak üzere Göreme karakol personelleri Astsubaylarımıza, Göreme mahalle muhtarlarımız ve Nevşehir istihbarat şube müdürlüğü emniyet personeli çalışanlarına 70 yaşındaki annem Fatma KÖSE ve ailemiz adına canı gönülden teşekkür ederiz.” diye mesaj gönderilmiştir.

            Teşekkürler Mustafa Bey; Türk Polis Teşkilatı ve Jandarma Komutanlığı Vatandaşlarımızın her zaman yanında kol kola çalışmalarına devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ