Emeğin anlaşılması dileği ile….

Emeğin anlaşılması dileği ile….

ozden futbol

Kapadokya Nevşehir Spor – Nevşehirspor U-17 Futbol müsabakasında yaşanan bütün nezaketten ve zerafetten yoksun tüm olumsuz davranışlardan dolayı sporseverlerden ve kamuoyundan kulüp başkanı olarak ÖZÜR DİLİYORUM.

Maddi ve manevi emeklerin hoyratca harcandığı, bedel ödemeden, empati kurmadan ortaya konulan tavrın ve duruşun düzeltilmesi için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz…..

Bizim; yapmak istediklerimizi anlayan, sindiren, olumlu yönde değişim ve gelişim sağlamaya çalışan, vizyon ve strateji oluşturmamızda katkı bulunan tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Biz bir aileyiz tüm yaramazlıklarımıza ve eksikliklerimize rağmen….

Sporun; kültür haline gelmesi, profesyonelliği düşünenlerinde mesleki etiğin kavranmasında, amatör mücadele edecek olanlarından o ruha sahip olmaları için çok çalışacağız ve yılmayacağız…..

Bugünün en güzel resmi ise; müsabaka öncesi her iki takımın birlikte verdiği fotoğraf ve aynı kazandan yenilen yemekti. Demek ki başarabiliriz……

Futbolun; bir oyun ve temaşa olmasını idrak ettiğimiz gün kazanacağız hem birey hem de toplum olarak…….

Ortaya konulan tüm olumsuzluklardan dolayı tekrar ÖZÜR diler, 16 – 17 yaşında ve sahada olmayanların sağduyusunun tüm toplumu sarması ümidi ile en kalbi selam ve saygılarımı sunarım.

Yrd. Doç. Dr. Özden TAŞĞIN

Kapadokya Nevşehir Spor (K.N.S) Kulüp Başkanı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ