Ekici´den Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı mesajı

Ekici´den Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı mesajı

bayram ekici

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Bayram Ekici, Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Tüm İslam aleminin Kadir Gecesini ve bayramını kutlayan Ekici, Ramazan Bayramı´na kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Nefsin terbiyesine, bedenin sıhhatine sebep, sofraların bereketlendiği, dostlukların pekiştiği, fakir ile zenginin hemhâl olduğu, hep özlenecek mübarek günlerin sonuna gelindiğini söyledi.

Ekici, “Bu mübarek günlerde dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi kucaklamalıyız. Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak yoksul, kimsesiz, hasta ve yaşlıları ziyaret ederek, onlara maddi ve manevi yardımlarda bulunarak, onları sevindirmek manevi duygularımızı güçlendirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle Kadir Gecesinin ve Ramazan Bayramı´nın Türk İslam alemine huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyorum.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ