CUMHURBAŞKANLIĞI STRATEJİ VE BÜTÇE BAŞKANI NACİ AĞBAL NEVŞEHİR’E GELDİ

CUMHURBAŞKANLIĞI STRATEJİ VE BÜTÇE BAŞKANI  NACİ AĞBAL NEVŞEHİR’E GELDİ

NACİ AĞBAL

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı,  Naci Ağbal, ziyaret ve toplantılara katılmak üzere Nevşehir’e teşrif etti.

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı  Naci Ağbal, ilk olarak Nevşehir Valiliği’ni ziyaret etti.

Valiliğe gelişlerinde Başkan  Ağbal; Nevşehir Vali İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç tarafından karşılandı.

Karşılamanın ardından Şeref Defterini imzalayan Başkan  Ağbal, burada kendisini takip eden basın mensuplarına açıklamalarda bulundu ve daha sonra da kendisine eşlik eden heyetle birlikte Valilik Makamına geçti.

Vali İlhami Aktaş’tan Nevşehir hakkında bilgiler alan Başkan Ağbal, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan toplantıya katılmak ve ziyaretlerde bulunmak üzere geldiğini ifade ederek, Nevşehir’de olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

“İlimize teşriflerinden dolayı şahsım ve Nevşehirli hemşerilerim adına şükranlarımı arz ediyorum” diyen Vali Aktaş, ziyaretin anısına Başkan  Ağbal’a, Kapadokya yöresine ait el sanatlarından Arapça “Ayet-el Kürsi” yazılı Seramik Obje takdim etti.

Valilik ziyaretinin ardından Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası (NTSO) Başkanlığı tarafından düzenlenen “Sektörel Sorunlar ve Çözüm Önerileri İstişare Toplantısı” na katıldı ve toplantıya katılımcıların istek ve taleplerini dinledi.

Toplantıya; Nevşehir Vali İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı, Oda Başkanları, ticaret ve sanayi sektör temsilcileri, iş insanları, partililer, basın mensupları ve davetliler katıldı.

Toplantının ardından Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’ni ziyaret eden Başkan Ağbal, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’dan Üniversitenin durumu hakkında bilgiler aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ