CHP heyeti, Kapadokya’yı gezdi

CHP heyeti, Kapadokya’yı gezdi

cehape

Nevşehir’de bulunan CHP il başkanları ve milletvekillerinden oluşan grup, Türkiye’nin en önemli kültür, doğa ve manzara turizmi merkezlerinden Kapadokya’nın tarihi ve turistik yerlerini gezdi.

CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez’in daveti üzerine dün sabah saatlerinde Nevşehir’e gelerek Gülşehir ilçesinde bulunan Kartal Otel’de bir araya gelen il başkanları ve milletvekillerinden oluşan grup, il ve ülke gündemine ilişkin görüş ve önerilerini ortaya koydukları toplantı yaptı. Basına kapalı olarak yapılan toplantıda ortaya çıkan görüş ve öneriler, toplantıya katılan Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Kırklareli Milletvekili  Vecdi Gündoğdu ve Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer tarafından Genel merkeze iletilecek.

CHP heyeti bugün öğle saatlerinde ise Gülşehir ilçesindeki otelden çıkarak, ülkemizin en önemli kültür, doğa ve manzara turizmi merkezlerinden Kapadokya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini gezdi. Uçhisar Cevizli mevki ve Göreme Açık Hava Müzesi’ne gelen CHP heyeti, buralarda hatıra fotoğrafı çektirdi.

CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez yaptıkları organize ile Nevşehir’e gelen il başkanları ve milletvekillerinden oluşan grupla, dün verimli bir toplantı yaptıklarını belirterek “ Bugün ise konuklarımıza dünyada eşi benzeri bulunmayan güzelliklere sahip bölgemizi gezdiriyoruz. Katılanların bir kısmı ilk kez geldikleri bölgeye hayran kaldıklarını ve ilk fırsatta aileleriyle gelmek istediklerini ifade ettiler. Yarın sabah ise balon turu yapacağız. Balon turuna katılmak için konuklarımız çok heyecanlandılar. Güzel bir program oluyor. Yarın balon turu sonrasında Hacı Bektaş Veli şenliklerine katılacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ