Belediye Bayramlaşması Halkın İçinde

Belediye Bayramlaşması Halkın İçinde

baskan-nce

Avanos Belediye Başkanlığının bu yılki bayramlaşma programı, vatandaşların ayağına gidilerek “Halkla İç İçe – Halkın İçinde” gerçekleştiriliyor.

Ramazan Bayramında olduğu gibi Kurban Bayramında da Tahta Asma Köprünün çarşı merkezine bakan kısmında, Zabıta Kulübesinin önüne belediye tarafından kurulan Bayram çadırında, halkla birlikte 3 gün sürecek olan bayramlaşma programımıza Kurban Bayramının 1. günü saat 15:00’te başladık. Kurban Bayramının ikinci ve üçüncü günü de devam edecek olan bayramlaşma programı öğleden sonra 15:00 –  22:00 saatleri arasında gerçekleştiriliyor.

Belediye Başkanı İsmet İnce; bayramın 1., 2. ve 3. günü saat 15:00’den itibaren bayram çadırında bulunarak vatandaşlarla bir arada oluyor. Bayram çadırına çok sayıda vatandaşımız ilgi gösteriyor. Yeni uygulama vatandaşlarımız tarafından da takdir ve beğeni ile karşılanıyor. Bu sayede belediyeye çıkma imkanı bulamayan veya bir iki saat süren eski bayramlaşma programlarında işlerinden dolayı yetişemediğini beyan eden pek çok vatandaşımız da bayramlaşmaya katılma imkanı bulduğunu söyleyerek yeni uygulamadan memnun olduklarını söyledi.

Avanoslu hemşehrilerimiz kadar ilçemizi gezmeye gelen yerli ve yabancı turistlerinde ilgisini çeken bayramlaşma çadırını kısa sürede yüzlerce insan ziyaret etti. Belediye Başkanımız İsmet İnce bütün misafirlerle tek tek ilgilenerek sohbet etti ve bayramlarını kutladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ