Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, bu akşam idrak edilecek olan mübarek Miraç Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Parmaksız mesajında; “Böylesine mübarek gün ve gecelerde birlik ve beraberliğe her zamankinden fazla ihtiyaç duyduğumuz zaman dilimleridir.

Özellikle bütün dünyada olduğu gibi ülkemizi etkileyen virüs tehlikesinden dolayı kardeşliğimizi, dayanışmamızı, maneviyatımızı ve elbette tedbirleri en üst seviyeye çıkararak, Ramazan ayının müjdelendiği bu mübarek kandil gününü en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekmektedir.

Miraç yükseliştir, Miraç bir hedeftir, bizlerde içinde bulunduğumuz bu durumdan milletçe hep birlikte belirlenen hedef doğrultusunda hareket ederek inşallah kurtuluşa ereceğiz. Bu vesileyle pek çok önemli olayı bünyesinde barındıran bu kutlu gecenin, Nevşehirimiz ve ülkemize sağlık ve huzur getirmesini diliyor, vatandaşlarımızın ve tüm İslam Aleminin mübarek Miraç Kandilini en içten duygularımla tebrik ederek, içerisinde bulunduğumuzu durumdan en kısa zamanda kurtulmayı Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ