BAŞKAN İNCE 8 MART DÜNYA EMEKCİ KADINLAR GÜNÜ MESAJI YAYINLADI

BAŞKAN İNCE 8 MART DÜNYA EMEKCİ KADINLAR GÜNÜ MESAJI YAYINLADI

ismet-ince

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce bir mesaj yayınladı.

Başkan İnce, “Kadınlar Günü, toplumun yapı taşı olan kadınların, eşit haklar sağlanması yolunda atılan adımların simgesi olarak önemli bir gündür. Ancak kadın bir gün değil her gün hatırlanmalı, herhangi bir ayrım yapılmaksızın toplumun olmazsa olmazı oldukları her anlamda gösterilmelidir.”

Kadın sadece bir anne değil; öğretmen, psikolog, danışman ve anlatmakla bitmeyecek daha birçok rol üstlenmektedir. Kadınlarımız sadece evin içinde değil iş ve toplumsal hayatımızda da çok önemli bir role sahiptir.

Belediye çalışmalarımızda bayan kardeşlerimizden büyük destek aldık ve aynı zamanda da kadınlarımıza toplumsal alanda rol almaları için büyük destek verdik. Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızdır.

Bu vesile ile başta toplumun yapı taşı, umudun ve barışın temsilcisi kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ