BAŞKAN ERCİYAS; SERVİS ŞÖFÖRLERİ CAN SUYU BEKLİYOR

BAŞKAN ERCİYAS;  SERVİS ŞÖFÖRLERİ CAN SUYU BEKLİYOR

Avanos’ta Toplam 60  Servis Aracıyla  Hizmet Veren Öğrenci Servis Taşıyıcıları Pandemi Nedeniyle Yaşadıkları Sıkıntılara Çözüm Bekliyor

Avanos Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban ERCİYAS Gazetemize yaptığı Açıklamada 13 Mart’tan Bu Yana Servis Esnafının   Çalışmadıklarını Vergilerini,  Sigortalarını, Kaskolarını , Araçlarının Bakımlarını Çalışmamlarına Rağmen Hiçbir Gelirleri Olmadan Bu Sıkıntıları Aşarak  Bugünlere Zor Geldiklerini  Yetkililerden Bir An Önce Servis Esnaflarına Yardımcı Olmalarını Ve Mağduriyetlerinin Giderilmesini Beklediklerini Belirtti.

Başkan ERCİYAS ; Artık Bu Sıkıntılı Dönemde Devleti Yanımızda Görmek İstiyoruz. Borçların Kısa Vadeler İle Ötelenmesi Bizi Asla Kurtarmaz. Kamuya Olan Borçların Pandemi Bitimine Kadar Ötelenmesini, Trafik Sigortası, Kasko, ve  Mazot Desteği Verilmesini  Bağkur Primi Yatırılmasına Bakılmaksızın Sağlık Güvencesi Verilmesini Talep Ediyoruz. Devletimizin Yaşadığı Sıkıntıların Da Tabiki Farkındayız. Devlet Bize Para Versin Demiyoruz Ama Sıkıştığımızda Da Devletimizi Yanımızda Görmek İstiyoruz” Dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ