Avanos’ta Şehitler ve Gaziler Günü Kutlandı

Avanos’ta Şehitler ve Gaziler Günü Kutlandı

dscf866019 Eylül Şehit ve Gazileri  Anma  kutlamaları, Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtı’na çelenk Sunulmasıyla başladı.

Atatürk Anıtı önünde düzenlenen programa, Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN, Avanos  Belediye Başkanı İsmet İNCE, Garnizon Komutanı ve İlçe Jandarma Bölük Komutan V. Ali İhsan ÖZDİKER, Kaymakamlık Yazı İşler Müdürü Nihal OSAN, Avanos İlçe  Emniyet Müdürü Erkin TURĞUT, Avanos İlçe Tarım Müdürü Bülent ÇİFTCİ, Avanos İlçe Müftüsü Mehmet FİDAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü  Mehmet BERK, İlçe Milli Eğitim Şube  Müdürü Malik KAVUK, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kerem YILMAZ, İlçe Malmüdürü V. Seval ERTAŞ,  İlçe Nüfus Müdürü İbrahim ERTÜRK, Avanos Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Burcu PEKSARI, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr.  Adnan KAKİLLİ, Öğretmen Evi Müdürü Celal TALEP, Avanos Halk Eğitim Merkez Müdürü Mustafa GÜRBÜZ, şehit aileleri ve Avanos’ta görev yapan diğer daire müdürleri, muhtarlar ile sivil toplum örgüt temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığının Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşımız okundu. 19 Eylül Şehit ve Gazileri  Anma  kutlamaları günün anlam ve önemini belirten konuşmalar  ile proğram  devam etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ