AVANOS’TA MASKE, SOSYAL MESAFE VE HİJYEN DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

AVANOS’TA MASKE, SOSYAL MESAFE VE HİJYEN DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında “Sağlık için hepimiz için” sloganıyla Türkiye genelinde olduğu gibi Avanos’ta Kaymakam Olgun ÖNER  başkanlığında koronavirüs denetimi yapıldı.

Denetimler kapsamında esnafı ziyaret eden Kaymakam ÖNER ve beraberindekiler, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek tedbirlere uyulması konusunda uyarılarda bulundu.
Sağlık İçin Hepimiz İçin sloganı ile kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ile yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulmasına yönelik gerçekleştirilen denetimlerde; konaklama tesisleri, alışveriş merkezi, pazar yerleri, lokanta, kafe, restoran, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, düğün ve nikâh yapılan yerler, berber, kuaför, güzellik merkezleri, şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları, ticari taksiler, taksi durakları, park, piknik alanları ve yaşam alanlarına yönelik kontroller devam ediyor.

Denetimlere Avanos Kaymakamı  Olgun ÖNER, Belediye Başkanı Celal Alper İBAŞ,  İlçe Sağlık Müdürü, Avanos Entegre Hastanesi Başhekimi Dr.  Adnan KAKİLLİ eşlik etti.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ