Avanos’ta Hayvan Hırsızları Tutuklandı

Avanos’ta  Hayvan Hırsızları Tutuklandı

Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Aranan Şahısların Yakalanarak Adli Makamlara sevk edilmesi yönünde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde ;

Avanos Adli Makamlarınca “Büyük Veya Küçükbaş Hayvan Hakkında Hırsızlık” suçundan arandığı ve bu suçtan dolayı 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası olan B.B. ve “Silahla Tehdit” suçundan arandığı ve bu suçtan dolayı 2 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası olan H.A. isimli şahıslar yakalanarak Avanos Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda gözaltına alınmışlar Adli işlemleri bitimi sevk edilmiş oldukları Mahkemece her iki şahısta TUTUKLANARAK Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğüne teslim edilmişlerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet BERBER diyor ki:

    kemal kardeşim, çocukluk arekadaşıyız, bir özel sektör sahibi olarak hükümet yanlısı yayınlar yapmanızı anlayabiliyorum fakat,avanosta gün geçtikçe gel,şmekte ve büyümekte ole-an ve yarınların iktidarına sahip olacağı kesinlik kazanana İYİ parti ve iyi partinin faali,yetlerine yer vermemenizi anlayabilmiş değilim. biz kardeşiz bu gün yani İYİ partiden uzak kalırsan yakında İYİ partri ve MİLLET İTTİFAKINDA bizde ister istemez senden ve gazetenden uzak duracağımızı bu günden bilmeni isterim. mehmet BERBER İYİ PARTİ yönetim kurulu yedek üyesi.

BİR YORUM YAZ