AVANOS’TA CUMHURİYET COŞKUSU

AVANOS’TA CUMHURİYET COŞKUSU

dscf9629Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 93. Yılı Avanos’ta coşkuyla kutlandı

Cumhuriyet bayramı kutlama programı 29 Ekim Cumartesi günü saat 10.00 da Avanos  Kaymakamı Mustafa ELDİVAN Kaymakamlık Makamında Tebrikleri kabulü ile başladı.  Akabinde saat 10.30 da Avanos Cumhuriyet Meydanında  Törene geçen protokol İstiklal Marşımızın okunması sonrası Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN ve Belediye Başkanı İsmet İnce Öğrenciler ve Vatandaşların Bayramını kutladılar. Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN Günün anlam ve Önemine dair konuşmasını yaptı. Öğrenciler tarafından okunan şiirlerin ardından, okulların hazırlamış oldukları halk oyunları gösterisi sunuldu. 15 Temmuz şehitlerini Ömer Halis Demir oratoryosu  sunuldu.  Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında daha sonra, kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen çeşitli spor müsabakalarında dereceye giren öğrencilerin ödül takdimi ile devam etti.

Başarı elden öğrencilerin ödülleri; Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN, Avanos Belediye Başkanı İsmet İNCE, İlçe Jandarma Bölük Komutan V. Ali İhsan DİKER, , Avanos Cumhuriyet Başsavcısı Fatih EKİNCİ, Avanos İlçe Emniyet Müdürü Erkin TURĞUT ve Gençlik ve Spor ilçe  Müdürü Kerem YILMAZ tarafından verildi.

Avanos’ta coşkuyla kutlan Cumhuriyet Bayramı resmigeçit töreninin akabinde tören tertip komitesinin Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN , Belediye Başkanı İsmet İNCE  ve  Protokol tarafından tebrik edilmesi ile sona erdi.

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ