Avanos’ta Covid-19 Pandemisi ile mücadele amacıyla denetimler aralıksız olarak devam ediyor

Avanos’ta Covid-19 Pandemisi ile mücadele amacıyla denetimler aralıksız olarak devam ediyor

Avanos genelinde, İçişleri Bakanlığımızın “Sağlık İçin, Hepimiz İçin” sloganıyla 81 ilde yayınladığı genelge kapsamında Covid-19 Pandemisi ile mücadele amacıyla denetimler aralıksız olarak devam ediyor.

Son gönderilen genelgeye istinaden 17 Eylül 2020 Perşembe günü İlçemizde kapsamlı bir denetim gerçekleştirildi. Kaymakam- Olgun ÖNER, İçişleri Bakanlığımızın talimatı ile Türkiye genelinde devam eden Covid-19 tedbirleri kapsamında yapılan denetimlere katıldı.

Tüm Türkiye’de eş zamanlı yapılan denetimlerde görevli ekipler tarafından vatandaşlara sosyal mesafe kurallarına uymaları ve maske takmaları konusunda uyarılarda bulunulurken, denetimlere katılan Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER, İlçemiz esnaflarını ziyaret ederek hem tedbirlere uyumluluğu kontrol etti, hem de vatandaşlar ve esnaflara maske takmaları ve sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Denetimlerde Kaymakamımız Sayın Olgun ÖNER’e, Belediye Başkanı Celal Alper İBAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Rafet TOKGÖZ ve İlçe Sağlık Müdürü Adnan KAKİLLİ eşlik etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ