AVANOS’TA 23 NİSAN COŞKUSU

AVANOS’TA 23 NİSAN COŞKUSU

23

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99’uncu yılı Avanos’ta  düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Avanos’ta sabah  saat 09.30 Hükumet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtına İlçe  Eğitim Müdür V. İlker AKDOĞAN’ın  çelenk sunumuyla başlayan  kutlama programı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunda devam etti.

Kutlama etkinliklerine Nevşehir Vali Yardımcısı  Aydın ABAK, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İBAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Ferhat YILDIZ, Avanos İlçe Garnizon Komutan v. Jandarma Yüzbaşı Suat Hayri DEMİREL  İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İlker AKDOĞAN, Avanos MHP İl Genel Meclis Üyesi Alpaslan KAYGISIZ, Avanos SGK Müdürü Osman ÇOBAN, Avanos Sağlık Müdürü Adnan KAKİLLİ, İlçe Tapu Müdürü Veli OKUR, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kerem YILMAZ, vatandaşlar, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemine dair açılış konuşması yapıldı. Öğrenciler tarafından şiirle okundu, halk oyunları, dans ve spor gösterileri sergilendi. İlkokul öğrencilerinden oluşan koronun mini konseri de büyük beğeni gördü.

Avanos Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleştirilen çeşitli spor müsabakalarında dereceye giren takımlara madalya ve kupa töreni düzenlendi.

Öğrencilerin madalya ve hediyeleri Nevşehir Vali Yardımcısı Aydın ABAK, Belediye Başkanı Celal Alper İBAŞ, İlçe Emniyet MüdürÜ Ferhat YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Kerem YILMAZ  tarafından takdim edildi.

Protokol 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Proğramının hazırlanmasında emeği geçen Öğretmenleri tebrik ettiler.

FOTOĞRAFLARIN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ 500 FOTOĞRAF

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ