Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

AVANOS STK’LARDAN POLİSE DESTEK ZİYARETİ

AVANOS STK’LARDAN POLİSE DESTEK ZİYARETİ

polisimiz

İstanbul’da   37 polisin şehit olduğu terör saldırısının ardından Avanos STK Başkanları Avanos İlçe emniyet  Müdürlüğüne destek  ziyaretinde bulunarak, başsağlığı dilediler.

Avanos Ziraat Odası Başkanı Abdulkadir MACİT, Avanos Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Mustafa Kenan SARITAŞ, Avanos Şöförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa KÖRÜKCÜ, Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal ÇELİK Avanos İlçe Emniyet Müdürü Erkin TURĞUT’u makamında ziyaret ederek  Başsağlığı dileklerini İlettiler.

İlçe Emniyet Müdürü Erkin TURĞUT, Avanos Sivil Toplum idarecileri olarak yaptığınız bu ziyaretten dolayı teşekkür  ederim. Ülkemizin güvenliğini sağlayan güvenlik güçleri olarak sizlerin verdiği bu destek bizleri ziyadesiyle mutlu etti. dedi.

Avanos Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Mustafa Kenan SARITAŞ; Ülkemizin Birliğine, Bütünlüğüne kasteden bu Terör saldırısında Halkımızın güvenliğini sağlayan Güvenlik Güçlerimize ve Halkımıza yapılan bu Hain saldırıyı Nefretle kınıyoruz. Biz Avanosta görev yapan Sivil Toplum Örgütleri olarak Her Zaman Kahraman Polisimizin yanındayız bu yapılan kahpe saldırı Ülkemiz için yapacağımız çalışmalarda asla bizi yıldıramaz, Bütünlüğümüzü bozamaz, bu vesile ile Şehadet Şerbeti içen Polislerimize ve Vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet Kederli ailelerine Başsağlığı diler, Yaralılarımızada Allah’tan acil Şifalar dileriz dedi.

IMG_20161213_101444.jpg görüntüleniyor

IMG_20161213_101431.jpg görüntüleniyor

IMG_20161213_103331.jpg görüntüleniyor

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ