Avanos MYO’dan Yıl Sonu Sergisi

Avanos MYO’dan Yıl Sonu Sergisi

avanos myo

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Avanos Meslek Yüksekokulu (MYO)  tarafından yıl sonu sergisi açıldı.

Üniversitemiz Avanos Meslek Yüksekokulu El Sanatları Bölümü Mimari Dekoratif Sanatları Programı tarafından Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen serginin açılışına; Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Alper ASLAN, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekan V. Doç. Dr. Halil İbrahim OĞUZ, Fen Edebiyat Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. İlyas GÖKHAN, Avanos Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Oğuz ÖCAL, Hacı Bektaş Veli Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Ahmet Alparslan ERARSLAN, akademik ve idari personel, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Öğrencilerin çini, seramik, cam, ahşap ve temel sanat işlerinin yer aldığı serginin hayırlı olmasını dileyen Rektörümüz Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, sergide yer alan eserleri hazırlayan öğrencileri de tebrik ederek, başarılı çalışmalar temennisinde  bulundu.

Daha sonra katılımcılar ile birlikte serginin açılışını gerçekleştiren Rektörümüz BAĞLI, sergide yer alan eserleri inceleyerek eser sahibi öğrencilerden bilgi aldı.

Sergi, Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezinde 19 Mayıs 2017 tarihine kadar ziyarete açık olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ