AVANOS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ BİNA YAPIMINA BAŞLANACAK

AVANOS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ  BİNA YAPIMINA BAŞLANACAK

AVANOS KIZ MESLEK LİSESİ (600 x 450)
AK PARTİ AVANOS İL GENEL MECLİS ÜYESİ FATMA PARMAKSIZ ; ADALET VE KALKINMA PARTİSİNDE HİZMET DEVAMLILIĞI ANA DÜSTUR OLARAK BİLİNİR
PARMAKSIZ YAPTIĞI AÇIKLAMADA;
AVANOS BELEDİYE BAŞKANLIĞINDA 2004-2014 YILLARI ARASINDA İKİ DÖNEM BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPAN SAYIN DR. MUSTAFA KÖRÜKÇÜ’NÜN VE DÖNENİM MİLLETVEKİLERİNİN GAYRETLERİ İLE O YILLARDA ATIL VAZİYETTE BULUNAN AVANOS KIZ MESLEK LİSESİ YENİ BİNA YAPIMI İÇİN ARSA TAHSİSİ YAPILMIŞTIR.
GEREK HİZMET DEVAMLILIĞIMIZ GEREKSE BİRİMİZ HEPİMİZ HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN DÜŞÜNCESİNDEN YOLA ÇIKARAK BİZ ADALET VE KALKINMA PARTİSİ NEFERLERİ, NEVŞEHİR MİLLETVEKİLLERİMİZ SAYIN M.AÇIKGÖZ, SAYIN M.GÖKTÜRK, SAYIN E.GİZLİGİDER BEYEFENDİLERİN ÇABALARI İLE 16 DERSLİKLİ NEVŞEHİR-AVANOS MESLEK VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ DEVLET YATIRIM PROĞRAMINA ALINARAK İHALE İŞ VE İŞLEMLERİ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ HIZLA DEVAM ETMEKTEDİR. AK PARTİ OLARAK EN KISA ZAMANDA EKLİ PROJE KAPSAMINDA İLÇEMİZDE EĞİTİM CAMİASINA YENİ BİR OKUL KAZANDIRMA HAZIRLIĞI İÇERİSİNDE OLDUĞUMUZUN BİLİNMESİNİ ARZEDERİM.
ADALET KALKINMA PARTİSİ OLARAK HİZMETLERİMİZ HER GEÇEN GÜN ARTARAK DEVAM ETMEKTEDİR. 2013-2014 YILLARI ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN AVANOS TOKİ PROJESİNE İLAVETEN YAKIN ZAMANDA VEKİLLERİMİZİN ESNAF ZİYARETLERİ ESNASINDA VATANDAŞIN TALEBİ ÜZERİNE AVANOS KÖY BAĞI SULAMA BORULARI İÇİN GEREKLİ BİRİMLERE TALİMAT VERİLMİŞ ÇALIŞMALARA HIZLA BAŞLANMIŞTIR.
AVANOS HALKININ KALİTELİ VE REFAH BİR ORTAMDA DAHA RAHAT YAŞAMA HAKKI SUNABİLMEMİZ İÇİN ÖNCEKİ DÖNEMLERDE OLDUĞU GİBİ BU DÖNEMDE DE BİZLERDEN YARDIM VE DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA SAYIN BAŞBAKANIMIZA SAYIN BAKANLARIMIZA VE SAYIN MİLLETVEKİLLERİMİZE MİNNET VE SAYGILARIMIZI SUNARIZ.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ