Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER’in Kurban Bayramı mesajı.

Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER’in Kurban Bayramı mesajı.

OLGUN ÖNER KAYMAKAM

Avanos Kaymakamı  Olgun ÖNER  Kurban Bayramı Münasebetiyle Kurban Bayramı  mesajı Yayınladı.

Kaymakam ÖNER Mesajında;

Birlik ve beraberliğin had safhada yaşandığı, kırgınlık ve dargınlıkların unutulduğu, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, hoşgörünün egemen olduğu bir Kurban Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Kurban bayramı barışın, birliğin, yoksula ve kimsesizlere umut olmanın bayramıdır. Her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı bu özel günleri, eş, dost ve akrabalarımız ile yaşamak, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir.

Birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin verildiği bu bayram günlerinde; aziz şehitlerimiz ve onların bizlere emaneti olan aile fertleri ve yakınlarını bir kez daha minnetle ve şükranla hatırlamak, kahraman gazilerimiz ve ailelerini unutmamak, akrabalık, komşuluk ve dostluk bağlarını pekiştirmek, aile büyükleri ve tüm sevdiklerimizle kucaklaşmak bizleri daha da güçlü kılacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramını kutluyor; bayramın ülkemize, İslam âlemine ve bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini diliyorum.

Olgun ÖNER

Avanos Kaymakamı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ