Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

AVANOS KAYMAKAMI OLGUN ÖNER’E KALABA’DA YOĞUN İLGİ

AVANOS KAYMAKAMI OLGUN ÖNER’E KALABA’DA YOĞUN İLGİ

Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER Kalaba Beldesi Ziyaretinde Vatandaşlardan yoğun ilgi gördü  Ederek Vatandaşlarla Biraraya geldi.

Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER Kalaba Beldesi Ziyaretinde Belediye Başkanı Erdal YORGANCI ve Belediye Personeli tarafından karşılanarak Başkanlık Makamına geçti Burada Belediye Başkanı Erdal YORGANCI’dan Belediye Faaliyetleri ve Beldenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Olgun ÖNER, Başkan Erdal YORGANCI İle birlikte Vatandaşlarla bir araya geleerek sorunlarını dinledi. Kalaba  Kahveci esnaflarından Ali DELİGÖZ Pandemiden dolayı işyerlerinin 4 ay kapalı kaldığını tekrar açıldığındada müşteri olmadığı için kapandıklarını bu konuda devletimizin desteğini bekliyoruz dedi.

Kalaba Esnaf ziyaretlerinde Yoğun İlgi Gören Kaymakam ÖNER Kalaba Belde Merkezinden Geçen Kayseri – Ankara Afaltı Üzerinede Üst Geçit Yapılması Konusunda Destek Sözü verdi. Yıllarca Kalaba’daTrafik kazasında can kaybının yaşanmasına neden olan üst  geçit yapılması ile can kayıplarının önüne geçilmiş olacak

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ