Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Avanos Kaymakamı Olgun Öner Özkonak Okullarını Ziyaret Etti

Avanos Kaymakamı Olgun Öner Özkonak  Okullarını  Ziyaret Etti

AvanosKaymakamı  Olgun Öner; Özkonak Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu, Özkonak Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi ve Özkonak Cumhuriyet Ortaokulu’nu ziyaret ederek, okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

İlk Ziyaret Özkonak Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu oldu

Özkonak Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu okul müdürü Doğan Çeltik’ten okul hakkında bilgiler alan Kaymakam Öner  daha sonra sınıfları ziyaret etti. Öğrencilerle bir süre sohbet ederek başarılar diledi.

İkinci Ziyaret Özkonak Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi

Özkonak Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi ziyaretinde okul müdürü Muharrem Sarıer tarafından karşılan Kaymakam Öner , okul hakkında bilgi alarak sonrasında sınıfları ziyaret etti. Öğrencilerin derslerine ortak olarak onlara sorular soran Kaymakam Öner  öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

Üçüncü ve Son Ziyaret Cumhuriyet Ortaokulu Oldu

Son olarak Özkonak Cumhuriyet Ortaokulu okul bahçesinde öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılanan Kaymakamımız, çocuklarla sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Okul ziyaretinde idareci ve öğretmenlerimiz ile bir araya gelen Kaymakam  Olgun Öner,  sorunlarını ve taleplerini dinlediği öğretmenlere, çocuklarımızı iyi ve sağlıklı bireyler olarak yetiştirmemiz ve çocuklarımızı zararlı alışkanlıklardan uzak tutmamız konularında tavsiyelerde bulundu.

Kaymakam Öner’e Okul Ziyaretlerinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Örtlek Eşlik Etti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ