Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER köy denetimleri ve ziyaretlerinde Bulunuyor

Avanos Kaymakamı Olgun ÖNER köy denetimleri ve ziyaretlerinde Bulunuyor

Avanos Kaymakamı  Olgun ÖNER köy denetimleri ve ziyaretleri kapsamında İğdelikışla, Kuyulukışla ve Altıpınar Köylerini ziyaret etti.

İlk ziyaretini İğdelikışla köyüne yapan Kaymakam  Olgun ÖNER’ e Kaymakam adayı Ayhan KALAYCIOĞLU eşlik etti. İğdelikışla köyünde köy muhtarı Halil ÇELİK ve İğdelikışlalı vatandaşlarımız tarafından karşılanan Kaymakam ÖNER , köy muhtarından köydeki mevcut durumla ilgili bilgi alarak daha sonra köy sakinleriyle bir araya geldi. İhtiyaç ve talepleri dinleyen Kaymakam ÖNER  muhtarlık ve diğer kamu binalarında yaptığı incelemeler sonrasında köyden ayrılarak bir sonraki denetim ve ziyaret programı kapsamında Kuyulukışla köyüne geçti.

Burada köy muhtarı Fahrettin TÜRKYILMAZ ve vatandaşlarımızla bir araya gelen Kaymakam  Olgun ÖNER, köy muhtarından bilgi alarak ihtiyaç ve talepleri dinledi.

Son olarak Altıpınar köyünü ziyaret eden Kaymakam  Olgun ÖNER’i burada köy muhtarı Yusuf GÖKSU ve Altıpınarlılar karşıladı. Köy hakkında bilgi alarak sonrasında vatandaşlarımız ile bir araya gelen Kaymakam ÖNER  talepleri dinledi. Ziyaretler sırasında köyde yapımına devam edilen taziye evinde incelemelerde bulunan Kaymakam ÖNER  köy muhtarından bilgi alarak sonrasında köyden ayrıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ