Avanos Kızılırmak Gazetesi Haber Portalı

Avanos Kaymakamı Olgun Öner Başkanlığında “Bağımlılık İle Mücadele” toplantısı yapıldı.

Avanos Kaymakamı Olgun Öner Başkanlığında  “Bağımlılık İle Mücadele” toplantısı yapıldı.

Avanos Kaymakamı  Olgun Öner’in Başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda “Bağımlılık İle Mücadele” toplantısı yapıldı.

Kaymakam  Olgun Öner, “Bağımlılık ile mücadelenin, gençlerimizin, çocuklarımızın ve insanlığın korunması anlamında çok büyük önem arz ettiğini ifade ederek, bağımlılıkla mücadelede çocuklarımızın ve ailelerinin bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi çok önemlidir” dedi.

İlçemizde bağımlılıkla etkin mücadele kapsamında ilgili kurum ve kuruluşlarca bugüne kadar yürütülen çalışmalar ve alınan sonuçlara ilişkin bilgi paylaşımında bulunularak çağımızda toplumsal bir sorun haline gelen her türlü bağımlılığın önlenmesi ve mücadele edilmesi noktasında alınması gereken tedbirler ve toplumun çeşitli kesimleri tarafından koordinasyon ve işbirliği içerisinde yürütülebilecek çalışmalar ile ilgili görüşler değerlendirildi.

Toplantıda her kurumun görev, yetki ve çalışma alanıyla ilgili olarak madde bağımlılığı konusunda alınması gereken yeni önlemler ve yapılabilecek faaliyetlerle ilgili çalışmalara devam edilmesi istendi.

Düzenlenen toplantıya Kaymakam Olgun Öner, Avanos Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Vural, Kaymakam Refiki Mehmet Sevban Gökbunar, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, ilgili daire amirleri, oda başkanları ile personelleri katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ