AVANOS İMAM HATİP ORTAOKULU ‘OKULUM TEMİZ’ BELGESİNİ ALDI.

AVANOS İMAM HATİP ORTAOKULU ‘OKULUM TEMİZ’ BELGESİNİ ALDI.

Avanos İmam Hatip Ortaokulu, Bakanlığımız ile Türk Standartları Entitüsü arasında imzalanan “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu önleme İş Birliği Protokolü” kapsamında “Okulum Temiz” belgesini 15.10.2020 tarihinde Nevşehir’de düzenlenen program ile aldı. Nevşehir’de yapılan Belge Törenine Nevşehir Valisi İnci SEZER BECEL, İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, İl MEM Şube Müdürleri ve Belge Almaya Hak Kazanan Okul Müdürleri  katıldı.

Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olan altı okul belgelerini aldı. Altı okuldan biri olan Avanos İmam Hatip Ortaokuluna Temiz Okulum Belgesini İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir takdim etti.

Okul Müdürü Mehmet TORAMAN öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin temiz, güvenli, hijyenik eğitim ortamlarında faaliyetlerini gerçekleştirebilmek için yapılan çalışmalar neticesinde Okulum Temiz Belgesini almaya hak kazandıklarını belirtti. Okulumuzun eğitim öğretime her daim hazır olduğunu belirten Okul Müdürü Mehmet TORAMAN, belgenin alınmasında emeği geçen Okul Müdür Yardımcısı Mehmet Erkan KESAL ile Tüm personele teşekkürlerini bildirdi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ