Avanos Halk Şenliğinde Adana Rüzgarı

Avanos Halk Şenliğinde Adana Rüzgarı

adana

Avanos Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen geleneksel halk şenliği ve panayırı, görkemli gösteriler ve etkinliklerle devam ediyor.

Halk şenliğinin 4. haftasında Adana Büyükşehir Belediyesi bando ve halk oyunları ekibinin gösterileri coşkulu anlara sahne oldu.

Bando ekibinin konseri ve halk oyunları ekibinin yöresel dansları vatandaşları mest etti. İlgi ve coşkuyla alanı dolduran vatandaşlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar şenlik etkinliklerini izledi.

Geleneksel Avanos Halk Şenliği etkinlikleri kapsamında belediyemizin misafiri olarak ilçemize gelen Adana Büyükşehir Belediyesi bando ve halk oyunları ekibi gösterileri ve bando konseri ile şenliğin coşkusunu zirveye taşıdı. Belediye Başkanımız İsmet İnce, Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mete Şahin’e ve ekibine, halk şenliğine katkılarından ve muhteşem gösterilerinden dolayı teşekkür etti. Ekip üyelerine günün anısına Avanos’un el sanatı ürünlerinden oluşan hediyeler takdim etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ