AVANOS EMNİYETİNDEN KAÇIŞ YOK

AVANOS EMNİYETİNDEN KAÇIŞ YOK

polis

Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Adli Makamlar tarafından aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapmış olduğu çalışmalarda;
 
17.10.2018 günü M.K. isimli şahsın “Beyandan Sonra Mal Ve Kazançta Artışı Bildirmemek”suçundan arandığı tespit edilerek sevk edilmiş olduğu Mahkemece TUTUKLANARAK Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edilmiştir.
 
17.10.2018 günü E.A. isimli şahsın  “Borçlunun Ödeme Şartını İhlali” suçundan Yakalama Kararı ile arandığı tespit edilerek Adli Makamlara sevk edilmiş,
 
18.10.2018 günü Ürgüp- Sarıyazı Yol Kontrol ve Denetleme Noktasında yapılan denetimlerde H.A. isimli şahsın yapılan UYAP sorgulamasında “Bilişim Sistemindeki Verileri Bozma Yok etme,Erişilmez Kılma,Sisteme Veri Yerleştirme” suçundan Yakalama Kararı ile arandığı tespit edilerek gerekli işlemlerin yapılabilmesi için Ürgüp İlçe Jandarma Komutanlığına teslim edilmiştir.
 
18.10.2018 günü M.Y. isimli şahıs konaklamış olduğu pansiyonda Kütahya Adli Makamları tarafından ‘Tehdit’ ve ‘Sesli Yazılı Veya Görüntülü Bir İleti İle Hakaret’ suçlarından Yakalama Kararı ile arandığı tespit edilerek Adli Makamlara sevk edilmiştir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ